درباره ما

شرکت مهندسی پترو راهبر پاهنگ

شرکت مهندسی پترو راهبر پاهنگ با اتکا به دانش فنی، تجارب اجرایی و مشارکت جمعی از کارشناسان و مدیران با سوابق طولانی و ارزشمند در دستگاه‌های اجرائی، مهندسین مشاور، شرکت‌های ساخت و تولید با گرایش‌های مختلف آغاز به فعالیت نموده است.

زمینه فعالیـت‌هـای این شرکت رامی‌توان دربخش­‌های زیر خلاصه نمود:

۱- خدمات دانش فنی و طراحی مهندسی

۲- خدمات اجرائی، نصب و پیمانکاری

۳- خدمات پشتیبانی فنی و راهبری صنایع

۴- خدمات بازرگانی و تأمین تأسیسات و تجهیزات داخلی و خارجی

که شامل گرایش‌های صنایع شیمیایی معدنی و پتروشیمی، تجهیزات وتأسیسات صنعتی و ساختمانی، پروژه‌های عمرانی و ساختمانی، تصفیه خانه‌های آب شرب و صنعتی و تصفیه خانه‌های فاضلاب شهری و صنعتی می‌باشد.

خدمات ذکر شده در گرو­ه­‌های زیر ارائه می‌شوند:

واحد فنی و طراحی مهندسی:

این واحد در حوزه مشاوره، طراحی و نظارت بر ساخت و راه­‌اندازی واحدهای تولیدی صنایع شیمیایی و پـتـروشیمی و هـمچنـیـن انجام مطالعات امکان سنجی طرح‌های مرتبط فعالیت می‌کند.

در اختیار داشتن به روزترین دانش فنی و تکنولوژی ساخت برخی از فرآیندهای تولید مواد شیمیایی (از قـبـیـل انواع اسـیدهای معدنی، سولـفات‌هـا، کلریدها و…) و نیز همکاری با مشاوران معتبر خارجی، پتانسیل ارائه خدمات مشاوره، طراحی، ساخت و راه اندازی واحدهای شیمیایی را در عالی‌ترین سطوح در این شرکت ایجاد کرده است.

واحد ساخت و نصب:

این واحد در حـوزه‌ ساخت و نصب تـجـهـیـزات و تـأسـیـسـات صنعتی، پایپینگ، سیستم‌های اطفاء حریق، تجهیزات مکانیکی، فرآیندی و تجهيزات توليد و انتقال هواي فشرده، بخارHPS ، LPS، سوخت رساني، تصـفيـه خانـه‌هـاي آب صنعتی و شرب، فاضلاب بهداشتی، پساب‌های صـنـعـتی، ایستگاه‌هـای پـمـپـاژ و شـیـرخـانـه‌ها، ساخت قطعات صنعتی و تجهیزات مکانیکال مورد نیاز واحدهای تولیدی فعالیت می‌نماید.

واحد پشتیبانی فنی و راهبری صنایع:

این واحد در دو حوزه اصلی فعالیت می‌نماید:

الف) راه­ اندازی و بهره­ برداری صنایع مختلف:

با استفاده از نیروهای کارآمد و بهره‌­گیری از نرم­‌افزارهای مدرن پس از مراحل نصب تجهیزات و تأسیسات کارخانه و انجام کلیه تست‌های پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی در حالت‌های No Load و Full Load قسمت‌های مختلف کارخانه را درشرایط بهینه آماده بهره برداری می‌کند.

ب) نگهداری، مانیتورینگ و تعمیر تجهیزات و تأسیسات:

عمده فعالیت این واحد در حوزه نگهداری، مانیتورینگ، تعمیر و بازرسی تجهیزات صنایع شیمیایی، پتروشیمی، پالایشگاهی، تصفیه خانه‌های آب شرب و صنعتی و… می‌باشد که با استفاده از نرم‌افزارهای هوشمند، کلیه خدمات P.M, E.M, C.M و… را در سطح‌های مورد نیاز هر صنعت به شکل ارائه می‌دهد. خدماتی چون آنالیز ارتعاشات، آنالیز روغن، ترموگرافی، آنالیز آب، کالیبراسیون تجهیزات و سیستم­‌های کنترلی، آنالیز عملکرد و … در این واحد ارائه می­‌دهد.

واحد بازرگانی و تأمین:

در این واحد با شناسایی و برقراری ارتباط با بهترین تأمین کنندگان تأسیسات و تجهیزات اعم از داخلی و خارجی امکان تأمین کلیه اقلام مورد نیاز جهت پروژه­‌های موضوع فعالیت شرکت با بهترین کیفیت و پایین­ترین قیمت فراهم گردیده است. اقلام تأمین شده با توجه به شناخت کافی متخصصان شرکت از مشخصات و کیفیت مورد نیاز، دارای بیشترین همخوانی با نیازهای طرح و عملکرد مربوطه می­‌باشد.

سالها شناخت و همکاري با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات در داخل و خارج از کشور از یکسو و اشراف کامل به نیازهاي صنایع داخلی از سوی دیگر ما را بر آن داشته تا با برقراری ارتباط میان تولید کننده و مصرف کننده، منافع اقتصادی و فنی را برای ایشان به ارمغان آوریم. این واحد با اخذ نمایندگی انحصاري از چند شرکت خارجی که کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تولیدات و خدمات آنها به اثبات رسیده است و همچنین با جلب همکاري تعدادی از با تجربه‌ترین متخصصین داخلی و خارجی، مجموعه‌ای کارآمد از بهترین­‌ها را گرد هم آورده است.

اخبار

کارفرمایان